Kurz po bitwie na Mistrzostwach Pomorza Amatorskiego MMA K1 Submission Only już opadł. Gratulujemy wszystkim wspaniałych pojedynków, zapraszamy na kolejne zmagania i prezentujemy wyniki:
WYNIKI MISTRZOSTWA POMORZA AMATRSKIEGO MMA SUBMISSION ONLY RUMIA 18 MAJA 2019
MMA
MMA JUNIOR -66 KG
I miejsce – Patryk Jagła MMA Czarni Słupsk
II miejsce – Krystian Kuś Hallamn Top Team
III miejsce – Kuba Polenik Poland Top Team Grudziądz
MMA JUNIOR -70 KG
I miejsce – Oliwier Chodyna Poland Top Team Grudziądz
II miejsce – Natan Korytkowsk Poland Top Team Grudziądz
III miejsce – Bartek Polenik Poland Top Team Grudziądz
MMA JUNIOR -77 KG
I miejsce – Piotr Leśko MMA Czarni Słupsk
II miejsce – Nikodem Warszawski Baltic Fighters MMA
MMA I KORK -66 KG
I miejsce – Artur Hajmowicz Vegeta Gym Gdansk
II miejsce – Oskar Radlak MMAtaleo Słupsk
III miejsce – Michał Pilarski XYZ Fighting Division Bydgoszcz
MMA I KORK -70 KG
I miejsce – Grzegorczyk Robert Gorillaz Koszlain
II miejsce – Paweł Sieg XYZ Fighting Division Bydgoszcz
II miejsce – Mateulewski Łukasz Gracie Barra Wąbrzeźno
MMA I KORK -77 KG
I miejsce– Damian Schachta Baltic Fighters Gdańsk
II miejsce – Kardasinski Przemysław Shark Top Team Łódź
III miejsce – Tomasz Burman MMA Czarni Słupsk
MMA I KORK -84 KG
I miejsce – Damian Schachta Baltic Fighters Gdańsk
II miejsce – Kevin Jachimowski Mma Team Trójmiasto
III miejsce – Kamil Heberlein Poland Top Team Grudziądz
MMA I KORK -93 KG
I miejsce – Andrzej Smoliński Poland Top Team Grudziądz
II miejsce – Ksycki Mateusz Baltic Fighters Gdańsk
III miejsce – Obrączkiewicz Maceiej Mighty Bulls Gdynia
MMA OFS -70 KG
I miejsce -Damian Tuburczyk MMAtaleo Słupsk
II miejsce – Filip Krych Strefa Sztuk Walki Mogilno
III miejsce – Arkadiusz Skrzypkowski Energy Club Gdynia
MMA OFS -77 KG
I miejsce – Przemysław Barański Strefa Sztuk Walki Mogilno
II miejsce – Bruchajzer Mateusz Abrat MMA
III miejsce – Lewicki Marek XYZ Fighting Division Bydgoszcz
MMA OFS -84 KG
I miejsce – Kamil Wychryst Fighters Team Kętrzyn
II miejsce – Jakub Pokorski Poland Top Team Grudziądz
MMA FULL CONTACT -77 kg
I miejsce – Szymon Broncel Abrat MMA
II miejsce – Kurzydlak Krystian Abrat MMA
III miejsce – Aleksander Paul SAKO GDAŃSK
K1
K1 KOBIETY
I miejsce – Paulina Durkiewicz PAS- Karate Kyokushin
II miejsce – Anna Mieszkowska Leon fitness
K1 SENIOR -71 KG
I miejsce – Maksym Szczeblewski Energy Gdynia
II miejsce – Marcin Klawikowsk GKS Champion
III miejsce – Wojciech Grochowski Pas Karate Kyokushin
K1 SENIOR–81 KG
I miejsce – Patryk Szopa Kobe Gym Gdynia
II miejsce – Szymon Broncel Abrat MMA
III miejsce – Jakub Rakoczy Energy Fight Club
Submission Only
Junior -65,9 kg
I miejsce – Piotr Zabówka MMA Czarni Słupsk
II miejsce – Oskar Kurusiewicz MMA Czarni Słupsk
III miejsce – Kuba Polenik Poland Top Team Grudziądz
Junior -76,9 kg
I miejsce – Oliwier Chodyna Poland Top Team Grudziądz
II miejsce – Klaudiusz Pilarski No Limits Kwidzyn
III miejsce – Jakub Ośiński No limits Kwidzyn
Kobiety +61 kg
I miejsce – Patrycja Krenke Fantom Kartuzy
II miejsce – Marta Górska No Limits Kwidzyn
Początkujący -76,9 kg
I miejsce- Kurzydlak Krystian Abrat MMA
II miejsce – Mariusz Licau Greif Team Władysławowo
III miejsce – Arkadiusz Skrzypkowski Energy Club Gdynia
Początkujący -87,9 kg
I miejsce – Szymon Konkol Fantom Kartuzy
II miejsce – Kacper Wydrowski Fantom Kartuzy
III miejsce – Karol Bartkowski Energy fight club
Początkujący -98,9 kg
I miejsce – Dariusz Jarzębiński Fantom Kartuzy
II miejsce – Paweł Hirsz Fantom Kartuzy
III miejsce – Karol Kamiński Fantom Kartuzy
Początkujący OPEN
I miejsce – Paweł Hirsz Fantom Kartuzy
II miejsce – Radosław Tomaszewski Poland Top Team Grudziądz
Średnio-zaawansowani -87,9 kg
I miejsce – Paweł Rosicki Zenith BJJ
II miejsce – Islam Bersanukaev Poland Top Team Grudziądz
III miejsce – Przemysław Piekarki Złomiarz Team
Średnio-zaawansowani -98,9 kg
I miejsce – Błażej Cisłowski Gorillaz Koszalin
II miejsce – Maciej Ostrowidzki Piranha Gdynia
III miejsce – Lisowski Tomasz MMAtaleo Słupsk
Zaawansowani -76,9 kg
I miejsce – Artur drążek Copacabana Bydgoszcz
II miejsce – Kiereś Damian Abrat MMA
Masters -76,9 kg
I miejsce – Lech Szcześniak MMA Czarni Słupsk
II miejsce – Jurand Lisiecki Strefa Sztuk Walki Mogilno
Klasyfikacja drużynowa
I miejsce – Poland Top Team – 21 pkt.
II miejsce – Fantom Kartuzy – 17 pkt.
III miejsce – MMA Czarnic Słupsk – 15 pkt.
I miejsce – 3 pkt , II miejsce -2 pkt, III miejsce – 1 pkt
Wielkie podziękowania dla Naszych sponsorów bez których ta impreza nie odbyłaby się:
Timemaster Collection
PAPAJ Bytów .:suplementy i odżywki:.
Fit Burger
InTheCage.pl
Toko Sushi
PitBullCity
AWFiS Gdańsk
Executive Solutions Sp. Z O.O
Fighting Spirit
Robert Czachorowski
Sparbar Boxing
MMARocks.pl
Octagon Gdynia
Diety od Brokuła
MMA.pl