WYNIKI MISTRZOSTWA POMORZA AMATRSKIEGO MMA SUBMISSION ONLY 18 MAJA 2019 RUMIA

Kurz po bitwie na  Mistrzostwach Pomorza Amatorskiego MMA K1 Submission Only już opadł. Gratulujemy wszystkim wspaniałych pojedynków, zapraszamy na kolejne zmagania i prezentujemy wyniki:

 

 

WYNIKI MISTRZOSTWA POMORZA AMATRSKIEGO MMA SUBMISSION ONLY RUMIA 18 MAJA 2019

  

MMA

 

MMA JUNIOR -66 KG

I miejsce – Patryk Jagła                                 MMA Czarni Słupsk

II miejsce – Krystian Kuś                               Hallamn Top Team

III  miejsce – Kuba Polenik                           Poland Top Team Grudziądz

 

MMA JUNIOR -70 KG

I miejsce – Oliwier Chodyna                      Poland Top Team Grudziądz

II miejsce – Natan Korytkowsk                  Poland Top Team Grudziądz

III  miejsce – Bartek Polenik                        Poland Top Team Grudziądz

 

MMA JUNIOR -77 KG

 I miejsce – Piotr Leśko                                  MMA Czarni Słupsk

II miejsce – Nikodem  Warszawski           Baltic Fighters MMA

 

MMA I KORK -66 KG

I miejsce – Artur Hajmowicz                      Vegeta Gym Gdansk

II miejsce – Oskar Radlak                             MMAtaleo Słupsk

III miejsce – Michał Pilarski                        XYZ Fighting Division Bydgoszcz

 

MMA I KORK -70 KG

 I miejsce – Grzegorczyk Robert               Gorillaz Koszlain

II miejsce – Paweł Sieg                                XYZ Fighting Division Bydgoszcz

II miejsce – Mateulewski Łukasz              Gracie Barra Wąbrzeźno

 

 

 

MMA I KORK -77 KG

I miejsce– Damian Schachta                       Baltic Fighters Gdańsk

II miejsce – Kardasinski Przemysław      Shark Top Team Łódź

III miejsce – Tomasz Burman                     MMA Czarni Słupsk

 

MMA I KORK -84 KG

I miejsce – Damian Schachta                      Baltic Fighters Gdańsk

II miejsce  – Kevin Jachimowski                 Mma Team Trójmiasto

III miejsce – Kamil Heberlein                    Poland Top Team Grudziądz

 

MMA I KORK -93 KG

I miejsce – Andrzej Smoliński             Poland Top Team Grudziądz

II miejsce – Ksycki Mateusz                        Baltic Fighters Gdańsk

III miejsce – Obrączkiewicz Maceiej       Mighty Bulls Gdynia

 

MMA OFS -70 KG

I miejsce -Damian Tuburczyk                     MMAtaleo Słupsk

II miejsce  – Filip Krych                                 Strefa Sztuk Walki Mogilno

III miejsce – Arkadiusz Skrzypkowski     Energy Club Gdynia

 

MMA OFS -77  KG

I miejsce –  Przemysław Barański            Strefa Sztuk Walki Mogilno

II miejsce  – Bruchajzer Mateusz              Abrat MMA

III miejsce – Lewicki Marek                      XYZ Fighting Division Bydgoszcz             

 

MMA OFS -84  KG

I miejsce –  Kamil Wychryst                     Fighters Team Kętrzyn 

II miejsce  – Jakub Pokorski                      Poland Top Team Grudziądz

 

 

 

MMA FULL CONTACT -77 kg

I miejsce –   Szymon Broncel                       Abrat MMA

II miejsce – Kurzydlak Krystian                   Abrat MMA

III miejsce – Aleksander Paul                     SAKO GDAŃSK

 

K1

 

 

K1 KOBIETY

I miejsce –  Paulina Durkiewicz                  PAS- Karate Kyokushin

II miejsce – Anna Mieszkowska                 Leon fitness

 

K1 SENIOR -71 KG

I miejsce –  Maksym Szczeblewski           Energy Gdynia

II miejsce – Marcin Klawikowsk               GKS Champion

III miejsce – Wojciech Grochowski         Pas Karate Kyokushin

 

K1 SENIOR–81 KG

I miejsce –   Patryk Szopa                             Kobe Gym Gdynia

II miejsce – Szymon Broncel                       Abrat MMA

III miejsce – Jakub Rakoczy                        Energy Fight Club

 

 

Submission Only

 

Junior -65,9 kg

I miejsce –   Piotr Zabówka                          MMA Czarni Słupsk

II miejsce – Oskar Kurusiewicz                  MMA Czarni Słupsk

III miejsce – Kuba Polenik                   Poland Top Team Grudziądz

 

 

 

 

 

Junior -76,9 kg

I miejsce –   Oliwier Chodyna                     Poland Top Team Grudziądz

II miejsce – Klaudiusz Pilarski                   No Limits Kwidzyn

III miejsce – Jakub Ośiński                          No limits Kwidzyn

 

Kobiety +61 kg

I miejsce –   Patrycja Krenke                       Fantom Kartuzy

II miejsce – Marta Górska                           No Limits Kwidzyn

 

Początkujący -76,9 kg

I miejsce-  Kurzydlak Krystian                    Abrat MMA

II miejsce – Mariusz Licau                            Greif Team Władysławowo

III miejsce – Arkadiusz Skrzypkowski     Energy Club Gdynia

 

Początkujący -87,9 kg

I miejsce – Szymon Konkol                          Fantom Kartuzy

II miejsce – Kacper Wydrowski                 Fantom Kartuzy

III miejsce – Karol Bartkowski                    Energy fight club

 

Początkujący -98,9 kg

I miejsce – Dariusz Jarzębiński                   Fantom Kartuzy

II miejsce – Paweł Hirsz                                Fantom Kartuzy

III miejsce – Karol Kamiński                        Fantom Kartuzy

 

Początkujący OPEN

I miejsce – Paweł Hirsz                                  Fantom Kartuzy

II miejsce – Radosław Tomaszewski       Poland Top Team Grudziądz

 

 

 

 

 

Średnio-zaawansowani -87,9 kg

I miejsce –   Paweł Rosicki                           Zenith BJJ

II miejsce – Islam Bersanukaev                 Poland Top Team Grudziądz

III miejsce – Przemysław Piekarki           Złomiarz Team

 

Średnio-zaawansowani -98,9 kg

I miejsce –   Błażej Cisłowski                       Gorillaz Koszalin

II miejsce – Maciej Ostrowidzki                 Piranha Gdynia

III miejsce – Lisowski Tomasz                    MMAtaleo Słupsk

 

Zaawansowani -76,9 kg

I miejsce –   Artur drążek                              Copacabana Bydgoszcz

II miejsce – Kiereś Damian                          Abrat MMA

 

Masters -76,9 kg

I miejsce –   Lech Szcześniak                       MMA Czarni Słupsk

II miejsce – Jurand Lisiecki                        Strefa Sztuk Walki Mogilno

 

Klasyfikacja drużynowa

I miejsce – Poland Top Team – 21 pkt.

II miejsce – Fantom Kartuzy – 17 pkt.

III miejsce – MMA Czarnic Słupsk – 15 pkt.

 

I miejsce – 3 pkt , II miejsce -2 pkt, III miejsce – 1 pkt

 

Zapisy

Partnerzy